İletişim

Banner Image
Banner Image

Değerli Müşterimiz,

Satın almış olduğunuz bakım ürünlerinden memnun kalmamanız durumunda, sizin memnuniyetiniz bizim için en büyük önceliktir. İade sürecini sizin için olabildiğince basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla hizmetinizdeyiz.

İade işlemini başlatmak için, lütfen bu sayfanın en altında yer alan iletişim formunu kullanarak bize detayları içeren bir mesaj bırakın. İhtiyacınız olan tüm bilgileri form aracılığıyla bize iletmeniz yeterlidir. Ekibimiz, form üzerinden aldığı bilgilerle size en kısa sürede dönüş yapacak ve iade sürecinin nasıl işleyeceği konusunda sizi bilgilendirecektir.

İadenizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için sizden talep edeceğimiz bilgiler yalnızca ürünle ilgili detaylar ve sipariş numarası olacaktır. Bizimle paylaşmış olduğunuz tüm bilgiler gizli tutulacak ve sadece iade işlemleri için kullanılacaktır.

Daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız, müşteri hizmetleri numaramızı arayarak da bize ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun olan yolu seçmekten çekinmeyin.

Ürünlerimizle ilgili deneyiminizin olumlu olmamasından dolayı üzgünüz, ancak iade sürecinde sizinle yakın iş birliği yapmak istiyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Bizimle İletişime Geç